scorecardresearch

Ali Kundilli - Hele Hele Minnoş | Minnoş Dansı - WebTv

70 izlenme

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN : https://www.youtube.com/watch?v=mW71J...

Cem Gelinoğlu`ndan "ALİ KUNDİLLİ"
Aksoy Film, sosyal medyada büyük hayran kitlesine sahip Cem Gelinoğlu`nu beyazperdeye taşıyor. Gelinoğlu, senaryosunu kendisinin yazdığı "ALİ KUNDİLLİ" ile 20 Şubat`ta geniş kitlelerle buluşacak.

SOSYAL MEDYADAN BEYAZPERDEYE

Sanal sözlüklerde yeteneğine ve videolarına övgüler dizilen Gelinoğlu, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı tatta sinema perdesinde sergileyecek.

Gelinoğlu`nun kaleme aldığı ALİ KUNDİLLİ`yi beyazperdeye taşıyacak olan yapımcı ise "Recep İvedik" ve "Fetih 1453" gibi gişe rekortmeni filmlere imza atan Faruk Aksoy.

Facebook : http://www.facebook.com/alikundilli
Twitter : http://www.twitter.com/alikundilli
Vine : http://www.vine.co/cemgelinoglu

ALİ KUNDİLLİ 20 Şubat`ta Sinemalarda

Yapımcı : Faruk Aksoy
Yönetmen : Bülent İşbilen
Senaryo : Cem Gelinoğlu

Oyuncular :
Cem Gelinoğlu
Sami Aksu
Zeynep Aktuğ
Ezgi Tombul
Emre Mutlu
Bilal Kaya
İcmal Aktuna">
Kategori Film
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Dilİngilizce [English]
Açıklama
Şarkının söz ve bestecisi Erzurumlu sn.TANER MUTLU`ya teşekkür ederiz. ALİ KUNDİLLİ SİNEMALARDA!ALİ KUNDİLLİ - HELE HELE MİNNOŞ KLİBİ ve DANSICem Gelinoğlu, senaryosunu kendisinin yazdığı "ALİ KUNDİLLİ" ile yılın komedisi 20 Şubat`ta sinemalarda.FRAGMANI İZLEMEK İÇİN : www.youtube.com/watch?v=mW71J...Cem Gelinoğlu`ndan "ALİ KUNDİLLİ"Aksoy Film, sosyal medyada büyük hayran kitlesine sahip Cem Gelinoğlu`nu beyazperdeye taşıyor. Gelinoğlu, senaryosunu kendisinin yazdığı "ALİ KUNDİLLİ" ile 20 Şubat`ta geniş kitlelerle buluşacak. SOSYAL MEDYADAN BEYAZPERDEYESanal sözlüklerde yeteneğine ve videolarına övgüler dizilen Gelinoğlu, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı tatta sinema perdesinde sergileyecek. Gelinoğlu`nun kaleme aldığı ALİ KUNDİLLİ`yi beyazperdeye taşıyacak olan yapımcı ise "Recep İvedik" ve "Fetih 1453" gibi gişe rekortmeni filmlere imza atan Faruk Aksoy.Facebook : www.facebook.com/alikundilliTwitter : www.twitter.com/alikundilliVine : www.vine.co/cemgelinogluALİ KUNDİLLİ 20 Şubat`ta SinemalardaYapımcı : Faruk AksoyYönetmen : Bülent İşbilenSenaryo : Cem GelinoğluOyuncular : Cem GelinoğluSami AksuZeynep AktuğEzgi TombulEmre MutluBilal Kayaİcmal Aktuna